24 listopada

Idą Święta - plan działania (pdf do ściągnięcia)

Rok temu bardzo przypadła Wam do gustu idea mojego przedświątecznego planu działania . W tym roku przyznam, że sama obudziłam się trochę z ręką w nocniku, gdy zorientowałam się, że to już za miesiąc! Ale miesiąc to wystarczająca ilość czasu, by ze wszystkim spokojnie zdążyć. A mogą Wam w tym pomóc gotowe karty z zadaniami :)
Idą Święta - plan działania

Co raz bliżej Święta

Jak co roku mam zamiar spędzić je u mojej Mamy. Oznacza to też jedno - mniej czasu na przygotowania tutaj - sporo będę musiała ogarnąć przed wyjazdem. A dalszą część planu kontynuować już w domu rodzinnym i pomagając Mamie. Prezenty na szczęście w większości już mam, zaopatruję się w nie gdzieś od połowy października;) Jeśli Wy nie macie pomysłów na prezenty, tutaj możecie znaleźć trochę francuskich inspiracji. Pamiętajcie też, że jak co roku, 1. grudnia jest dniem darmowej dostawy, więc jeśli lubicie robić zakupy przez internet to warto skorzystać z tej opcji.

O tym, że nie ma co się stresować przygotowaniami do Świąt pisałam w zeszłym roku, możecie o tym przeczytać tutaj. Tutaj wyciągnę z całego wpisu tylko jedno najważniejsze zdanie:

Święta są po to, by się z nich cieszyć, a nie po to, by się stresować, że z czymś się nie wyrobiliśmy.

Karty Idą Święta do ściągnięcia

W tym roku przygotowałam dla Was dwa zestawy kart - z moimi sugestiami i wolnymi datami, byście mogli je dostosować do siebie oraz puste, które całkowicie wypełnić możecie sami. Dajcie znać, która wersja jest dla Was lepsza!
Karty wieszamy w widocznym miejscu, np. na drzwiach lodówki i codziennie wypełniamy coś z listy i dodajemy daty na kolejne zadania. Proste, nie? A ile nerwów to zaoszczędzi w najbardziej gorącym czasie ;)

  

Ściągnij wersję 1 (z zadaniami)
Ściągnij wersję 2 (pustą)

Jeśli potrzebujecie większej pomocy w Waszych przygotowaniach, zajrzyjcie do Niebałaganki, która przygotowała dla Was cały zestaw pomocy w organizowaniu się przed Świętami.

Świąteczne linki

Przepis na männele (alzacka drożdżówka na Dzień Świętego Mikołaja) 
Świąteczne pierniczki (inspiracje oraz przepis)
Spodobał Ci się wpis i chcesz więcej? Zapisz się na francuski newsletter w berecie
lub zajrzyj na
Copyright © 2016 Madou en France , Blogger