28 listopada

Świąteczne akcje blogerów językowo-kulturowych

W tym tygodniu na blogu można było poczuć, że Święta są już coraz bliżej - pojawił się wpis z przedświątecznym planem działania, który ma pomóc w przygotowaniu się do Świąt bez stresu (klik) oraz wpis z francuskimi inspiracjami na prezenty dla bliskich (klik). Ale to nie wszystko, bo blogerzy językowo kulturowi przygotowali dla Was coś jeszcze!

Językowa Kartka Świąteczna

Akcja, która polega na wysyłaniu sobie kartek świątecznych. Bo to bardzo fajne uczucie dostać takie prawdziwe życzenia przyniesione przez listonosza! Żeby było ciekawiej życzenia muszą być w języku obcym! W końcu to Kartka Językowa ;) Zgłaszać się można na stronie blogów językowo-kulturowych (zgłoszenia przyjmowane są do 4. grudnia), znajdziecie tu również dokładny opis i zasady akcji.

Blogowanie pod Jemiołą

Bardzo się cieszę, że w tym roku wezmę udział w tej akcji! Jest to nasz blogowy kalendarz adwentowy. Codziennie od 1 do 24 grudnia na jednym z blogów biorących udział w akcji pojawi się specjalny wpis świąteczny. Poznacie ciekawe tradycje, pozwiedzacie i może nawet coś ugotujecie lub upieczecie ;) Do akcji przyłączył się także Mikołaj, więc będziemy mieć dla Was mnóstwo prezentów! Oto nasz świąteczny rozkład jazdy (jest on interaktywny - kliknijcie na wybranego blogera, by przenieść się do wpisu przygotowanego przez niego!). Mój wpis pojawi się 7 grudnia, już nie mogę się doczekać!

Dzień 1 Dzień 2 Dzień 3 Dzień 4 Dzień 5 Dzień 6 Dzień 7 Dzień 8 Dzień 8 Dzień 9 Dzień 10 Dzień 11 Dzień 12 Dzień 13 Dzień 14 Dzień 15 Dzień 16 Dzień 17 Dzień 18 Dzień 19 Dzień 20 Dzień 21 Dzień 22 Dzień 23 Dzień 24 Dzień 24 Image Map


To jak, będziecie bawić się z nami?Spodobał Ci się wpis i chcesz więcej? Zapisz się na francuski newsletter w berecie
lub zajrzyj na
Copyright © 2016 Madou en France , Blogger