31 stycznia

Francuskie youtuberki polskiego pochodzenia

Coucou!

O ciekawych kanałach youtube miałam napisać już od dawna. W międzyczasie wyprzedziła mnie jednak Olga (klik, klik). Moje typy są jednak inne i o swoich ulubionych francuskich vlogach napiszę już wkrótce (więc bądźcie czujni!). A dziś będzie o francuskich youtuberkach, które mają polskie korzenie. Wiecie, że u dwu z trzech najpopularniejszych francuskich vlogerek płynie polska krew? Właśnie spieszę Wam je przedstawić :)
youtuberki z Francji polskiego pochodzenia

Zaczniemy od jednak od tych nieco mniej znanych:

Les Cheveux de Mini (ok. 33 tys subskrypcji)

O Mini pisałam Wam już we wpisie poświęconym francuskim włosomaniaczkom. Jej kanał youtube śledziłam głównie zaraz po przeprowadzce do Francji. Raz, że mówi bardzo wyraźnie, a dwa, że szukałam jakichś francuskich odpowiedników naszych polskich blogów włosowych (drugiej Anwen jednak nie odkryłam). Mini obecnie kręci tutoriale fryzurowe, odpowiada na pytania i prowadzi bardzo (dla mnie za bardzo) naturalną pielęgnację. Tutaj jeden z jej ostatnich filmików:SoUrbanGirl (ok. 160 tys subskrypcji)

Kanał lifestylowy prowadzony przez uroczą i sympatyczną 20-letnią Estelle. Jej mama jest Polką i możecie obejrzeć jeden filmik, w którym ona również występuje. Estelle wygrała konkurs organizowany przez Cacharel, by zostać twarzą perfum Amor Amor (klik). Prócz kręcenia filmów jej pasją jest astronomia ;)A teraz czas na ekstraklasę vlogową. Na chwilę obecną są tylko 3 francuskie youtuberki mające ponad 2 mln subskrypcji kanału youtube. Oto dwie z nich:

ANDY / Andy Raconte (ponad 2.2 mln subskrypcji)

Pod tym pseudonimem ukrywa się Nadège Dabrowski. Swego czasu zajmowała się modelingiem, ubiegała się o tytuł miss Francji oraz wystąpiła w jednym z francuskich reality show - Secret Story (Francuzi kochają reality show, jest tu tego od licha). Od 2013 roku prowadzi swój humorystyczny kanał youtube. Obecnie jest najbardziej "śledzoną" francuską youtuberką.


Natoo (ponad 2.1 mln subskrypcji)

Czyli Nathalie Odzierejko. Dlaczego wyprzedza Andy? Bo jej filmy mają więcej wyświetleń (lub po prostu jest ich więcej). Natoo jest członkiem Studio Bagel, stąd nie raz można ją zobaczyć w różnych skeczach canal+. W zeszłym roku wydała książkę (tak, tak, we Francji te samy trendy, co w Polsce) i została okrzykniętą francuską youtuberką nr 1. Czasem można spotkać ją w Polsce.Zainteresował Was któryś z tych kanałów? Jeśli jesteście bardzo ciekawi wpisu o moich ulubionych francuskich vlogach zajrzyjcie na mój kanał youtube - prócz dużej dawki francuskiej muzyki znajdziecie tam również całkiem sporo ciekawych kanałów do śledzenia :)PS wiecie, że możecie zapisać się już na mój newsletter (klik, klik)? Pierwsza wysyłka wraz z początkiem lutego, więc jeśli chcecie go dostać, to trzeba się pospieszyć ;)

PPS trzecia francuska youtuberka, która ma ponad 2 mln subskrybentów to EnjoyPhoenix, która prowadzi vloga lifestylowego.
Spodobał Ci się wpis i chcesz więcej? Zapisz się na francuski newsletter w berecie
lub zajrzyj na
Copyright © 2016 Madou en France , Blogger