29 marca

Moje ulubione blogi minionego roku, czyli share week 2016

Przyznam, że z niecierpliwością czekałam na tę edycję tygodnia dzielenia u Andrzeja Tucholskiego. W zeszłym roku poznałam wiele bardzo ciekawych blogów (moje zeszłoroczne typy poznacie tutaj). Ciekawe jest to, że nie były to te blogi, które dostały jakieś szczególne wyróżnienia u Andrzeja. Ale te, które zostały polecone przez innych blogerów, których sama chętnie czytam. Mam więc nadzieję, że ta edycja również będzie pełna ciekawych odkryć!
Oczywiście ja też Wam polecam fajne blogi. Hmm, nie. "Fajne" to nie jest dobre słowo. Fajna może być bluzka, a blogi, które z trudem wybrałam są naprawdę wartościowe.


mavelo.pl


Jakiś rok temu polecałam Wam już bloga Weroniki w moich petits bonheurs. Znajdziecie u niej przepiękne grafiki i plakaty do wydrukowania, mnóstwo ciekawych projektów DIY oraz trochę porad graficznych. Wszystko dopełnione odrobiną bardzo pozytywnego lifestyle'u. Myślę sobie nie raz, że Weronika jest bardzo niezwykłym i wartościowym człowiekiem i bardzo ją wirtualnie lubię :)

Angielska herbata


Blog Marcela poznałam dzięki naszej grupie blogerów językowo-kulturowych. Marcela polubiłam od razu. Ma takie poczucie humoru, że po prostu go uwielbiam (cóż za wyznania!). I taki sam jest jego blog. O języku angielskim ale zupełnie inaczej. Po męsku i z jajem. Tak jak lubię.

francuski jest sexy


Czyli blog pana od francuskiego. Tak tak, w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć ciekawego bloga o języku francuskim. Wpadłam na niego poprzez świetnie prowadzony przez Jacka fanpage. Francuski jest sexy, blog pana od francuskiego jest sexy, pan też niczego sobie i jak tu się nie uczyć razem z nim? ;)

A jakie blogi Wy polecacie?


Spodobał Ci się wpis i chcesz więcej? Zapisz się na francuski newsletter w berecie
lub zajrzyj na
Copyright © 2016 Madou en France , Blogger