19 listopada

Blogowanie pod Jemiołą 2016

Coucou!
Moi Drodzy, powoli zbliża się grudzień i jak co roku na blogach językowo-kulturowych czekać będą na Was ciekawe wpisy w świąteczno-zimowym klimacie :) Tak, tak - do Blogowania pod Jemiołą zostało już mniej niż 2 tygodnie! Cieszycie się?
Ja już nie mogę się doczekać! W Strasbourgu już powoli czuć zbliżające się Święta, już niedługo ruszy słynny Marché de Noël i wszędzie pojawiają się dekoracje. Przechodząc obok niektórych piekarni już teraz poczuć można piernikowe aromaty! Uwielbiam ten czas w Alzacji, czuję się wtedy jak w magicznej bajce i wcale mi nie przeszkadzają tysiące turystów przyjeżdżających odwiedzić europejską stolicę Bożego Narodzenia ;)

Ja się tutaj tym moim gadaniem tak rozmarzyłam, a miałam Wam akcję zapowiedzieć!
Ruszamy 1 grudnia. Codziennie na jednym blogu pojawi się wpis któregoś z naszych wspaniałych blogerów. A na naszym grupowym blogu czekać będzie na Was jeden wielki konkurs (ale ale, na niektórych blogach będą też małe konkursiki, więc jeśli chcecie coś od blogerów na Święta, to zaglądajcie we wszystkie okienka naszego kalendarza).
U mnie wpis pojawi się w niedzielę, 4 grudnia :) A tymczasem przypominam zeszłoroczną wycieczkę do Piernikowego Domku :)

Image Map

Image Map

Spodobał Ci się wpis i chcesz więcej? Zapisz się na francuski newsletter w berecie
lub zajrzyj na
Copyright © 2016 Madou en France , Blogger