13 marca

Kochasz Paryż? Wygraj przewodnik National Geographic!

Przewodnik po Paryżu

Kochacie Paryż? Ja przyznam się, że mieszkać bym tam nie mogła, ale każda wycieczka do tego miasta jest dla mnie niezwykłą przygodą. Zdecydowanie uwielbiam zwiedzać Paryż!

Na początku marca ukazał się nowy przewodnik National Geographic po Paryżu i mam dla Was jego 3 egzemplarze :) Aby wygrać książkę odpowiedz w jednym zdaniu na pytanie:


 Za co kochasz Paryż?

Możesz też wykonać kolaż - z pewnością docenię najbardziej kreatywne odpowiedzi :)


Jeśli ciekawi Was jak wygląda przewodnik od środka, to zajrzyjcie na kilka stron podglądowych - dla mnie ogromnym plusem są mapki z wyznaczonymi trasami (jestem wielką fanką wszelkich map i planów! ;) ). W przewodniku znajdziemy także rady bywalców, dzięki którym poznamy Paryż jeszcze lepiej! Klikając w obrazek pojawi się on w powiększeniu. 

Na Wasze odpowiedzi czekam do 19.03.2016 do godz. 23:59. Nagrodzę 3 najciekawsze wg mnie prace. Biorąc udział w konkursie Uczestnik akceptuje regulamin (dostępny tutaj).

Komentarze można dodawać jako gość, jeśli jednak byłby jakiś problem, wyślij mi proszę odpowiedź na adres: bonjour@madou.pl w tytule wpisując "Konkurs: Kocham Paryż" - opublikuję ją na blogu w Twoim imieniu.WYNIKI


Postanowiłam nagrodzić następujące osoby, którym udało się odpowiedzieć w jednym zdaniu :)
Sarah Rzepka (kolaż jest przepiękny!)
Julian
Kamil Jaszevski

Proszę o kontakt mailowy (z tego samego adresu, co użyty na disqusie) i podesłanie mi Waszych danych adresowych.

Spodobał Ci się wpis i chcesz więcej? Zapisz się na francuski newsletter w berecie
lub zajrzyj na
Copyright © 2016 Madou en France , Blogger