26 marca

Share week 2017

Szybko się streszczam, bo akcja Shareweek 2017 dziś dobiega końca, a bardzo chciałam polecić Wam kilka blogów, które ostatnio czytam.


Mówię trochę po francusku

Zacznijmy od bloga dla fanów języka francuskiego. Jest to chyba najbardziej pozytywny blog o nauce francuskiego jaki istnieje! Prowadzi go Marzanna, która też się francuskiego uczy i dzieli się nabywaną wiedzą oraz pięknymi ilustracjami oraz materiałami motywującymi.
Do tego świetnie prowadzona strona na facebooku.
Jedynym minusem dla mnie jest używanie zapisu fonetycznego "po polsku", ale z drugiej strony wiem, że jest bardzo dużo osób, dla których to jest plusem.


Zero Heroes

Czyli o zero waste (zero odpadów) po polsku. Jest to blog prowadzony przez dwie dziewczyny - Annę i Kasię, które postanowiły na prawdę żyć bez odpadów. Bardzo ucieszyłam się z jego powstania - instagrama Ani śledziłam jeszcze zanim blog pojawił się on-line i czerpałam z niego wiele inspiracji. Jeśli interesuje Was tematyka ograniczenia odpadów w swoim życiu, to koniecznie dodajcie tego bloga do swojej listy czytelniczej. Nie musicie dążyć do całkowitego zera i bycia super hero, możecie małymi kroczkami i akcjami stawać się bohaterami :)


AniaUlanicka

Na bloga Ani trafiłam w czasie jednej Niedzieli Dzielenia na fanpage'u Andrzeja Tucholskiego. Dużo dobrych i inspirujących treści, piękne zdjęcia, przepadłam i polecam. To wszystko, co mam do powiedzenia, chcecie więcej, to sio do Ani!


PS Przyglądam się - Inne życie

Blog na który trafiłam całkiem niedawno i żałuję, że nie mam obecnie nieco więcej czasu, by móc przepaść w jego treściach. W sumie, to nie wiem, jak to możliwe, że gdzieś tak dobry blog sobie istniał, a ja nic o nim nie wiedziałam. Góry, lasy, łąki, pola i inne, szczęśliwe życie.

Poprzednie edycjeSpodobał Ci się wpis i chcesz więcej? Zapisz się na francuski newsletter w berecie
lub zajrzyj na
Copyright © 2016 Madou en France , Blogger